KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11074202
*
nr 1107 4202
Etsningar
5 st, Stockholmsmotiv, motivet: ca 31x17
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 20:58:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 09:39:07
1
150 kr
8/5 16:34:57
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12
*
Etsningar
nr 1107 4202
Etsningar
5 st, Stockholmsmotiv, motivet: ca 31x17
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/5 09:39:07 | 1 | 150 kr |
| 8/5 16:34:57 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12



