KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6503410
*
nr 650 3410
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv, 25x32
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2010
kl 17:43:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/8 19:46:18
1
200 kr
9/8 15:32:17
2
Vinnande bud
9/8 15:59:52
2
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8052 Etsning
David Ahlqvist (1900-1988), Sverige. Signerad, Kak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:11
-
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:07
-
8099 Etsning
Garibaldi Lindberg (1863-1957), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:43
-
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:58
-
8213 Etsning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Paris. Bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:24
-
8375 Etsningar
2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade 160 & 250..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:28
*
Etsningar
nr 650 3410
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv, 25x32
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/8 19:46:18 | 1 | 200 kr |
9/8 15:32:17 | 2 | Vinnande bud |
9/8 15:59:52 | 2 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8052 Etsning
David Ahlqvist (1900-1988), Sverige. Signerad, Kak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:11 -
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:07 -
8099 Etsning
Garibaldi Lindberg (1863-1957), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:43
-
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:58 -
8213 Etsning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Paris. Bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:24 -
8375 Etsningar
2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade 160 & 250..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:28