KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17025280
nr 1702 5280
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 4 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 37x35 - 57x45 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:56:30
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind