KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13535270
nr 1353 5270
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, numrerade. Motivet: 6x7cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:33:59
350 kr
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare
nr 1353 5270
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 12 oktober 2020 |
Staffan Snidare