KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9109389

nr 910 9389

Etsningar

2 st, signerade, träd vid å, motivet: 27x17

Utrop:

500 kr

måndag 8 september 2014
kl 19:01:24