ART / Etchings etc / Etchings 13162181
nr 1316 2181
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
2 pcs, Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. "Man-Fiske", Haskel 130 respektive "Man på bord", Haskel 128. Signerade och numrerade EA III/X respektive EA VI/X. Oramade lösa blad. Kolorerade etsningar. Sheet: 27, 5x21, 5 cm,
ETCHINGS, 2 st, "Man-Fiske", Haskel 130 respektive "Man på bord", Haskel 128. Signerade och numrerade EA III/X respektive EA VI/X. Oramade lösa blad. Kolorerade etsningar. Bladets mått: 27,5x21,5 cm
700
SEK 600
Monday Mars 30 2020
at 20:01:36
350 kr
500 kr
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander
nr 1316 2181
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
| Estimate: | 700 |
| Sold: | SEK 600 |
Monday Mars 30 2020 |
Pär Gunnar Thelander