KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15636113
nr 1563 6113
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, Numrerade 1-2/7, yttermått inklusive ram: 40x40 - 42x42 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:34:00
11/9 20:09:28
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad