KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13163216
nr 1316 3216
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Etsningar, 2 st, 10x15 respektive 26x19 cm. Signerad
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:43:48
28/3 20:17:51
200 kr
28/3 20:48:37
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin