KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13253428
nr 1325 3428
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsningar (f), 3 st, Triptyk. Signerad, numrerad EA VII/IX, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:14:18
100 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
nr 1325 3428
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 11 maj 2020 |
Lennart Aschenbrenner