KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12861304
nr 1286 1304
Ivan Humbla
(1888-1962), Sverige
Etsningar, 2 st, Fåglar. Signerad. Motivet: 16x19 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:43:47
4/11 17:45:42
Ivan Humbla
Läs mer om Ivan Humbla