KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12308074

nr 1230 8074

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsningar, 2 st, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerade, Kungliga Myntet & Källaren Hamburg (Götgatan). Motivet: 13x18 ca

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:06:36

14/1 17:06:19 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg