KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12308074

nr 1230 8074

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsningar, 2 st, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerade, Kungliga Myntet & Källaren Hamburg (Götgatan). Motivet: 13x18 ca

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:06:36

14/1 17:06:19 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg