KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13669125
nr 1366 9125
Gino Scarpa
(f. 1924), Italien
Etsningar, 2 st, Relieftryck. Signerad, numrerad 19-20/50, oramat löst blad, bladets mått: 53x39 & 39x53 cm
Gino Scarpa, italiensk-norsk målare född i Venedig 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:01:42
13/12 01:24:35
100 kr
13/12 10:56:28