KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13669125

nr 1366 9125

Gino Scarpa

(f. 1924), Italien

Etsningar, 2 st, Relieftryck. Signerad, numrerad 19-20/50, oramat löst blad, bladets mått: 53x39 & 39x53 cm

Gino Scarpa, italiensk-norsk målare född i Venedig 1924.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 december 2020
kl 20:01:42

13/12 01:24:35 1      100 kr
13/12 10:56:28 2      Vinnande bud

Gino Scarpa

Läs mer om Gino Scarpa