KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17142051
nr 1714 2051
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 5 st, Signerad, Marina, yttermått inklusive ram: 35x50 ca
Gerhard Albe, svensk målare född 1892 i Stockholm, död 1965 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:26:15
27/7 19:22:44
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe
nr 1714 2051
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 28 juli 2025 |
| 27/7 19:22:44 | 1 | Vinnande bud |
Gerhard Albe