KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10985258
nr 1098 5258
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 3 st. Gerhard Albe (1892-1965), marin, signerade, motivet: 20x30
Gerhard Albe, svensk målare född 1892 i Stockholm, död 1965 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2017
kl 18:47:13
24/3 08:38:38
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe
nr 1098 5258
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 27 mars 2017 |
| 24/3 08:38:38 | 1 | Vinnande bud |
Gerhard Albe