KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14097002

nr 1409 7002

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 82/100 respektive 20/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:38:48

30/7 17:34:06 1      100 kr
31/7 08:25:53 2      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel