KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13767004

nr 1376 7004

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsningar, 2 st, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. Signerad, numrerad 84/100 respektive 23/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:17:11

1/2 16:45:04 1      Vinnande bud

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel