KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13903001
nr 1390 3001
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 80/100 respektive 19/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:52:13
12/4 13:13:38
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel
Gérard Titus-Carmel
nr 1390 3001
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 april 2021 |
| 12/4 13:13:38 | 1 | Vinnande bud |
Gérard Titus-Carmel