KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17308047

nr 1730 8047

Etsningar

2 st, Disney, numrerad 432/500 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 18:58:55

13/10 16:45:50 1      100 kr
13/10 18:53:56 2      Vinnande bud