KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15339147
nr 1533 9147
Etsningar
2 st, Conny Berglund. Signerad, numrerad 175 upplaga, Katarinahissen/Mosebacke. Bildmått: ca 6x8, yttermått inklusive ram: 13,5-14,5
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:12:51
8/4 18:49:17
Etsningar
nr 1533 9147
Etsningar
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 10 april 2023 |
| 8/4 18:49:17 | 1 | Vinnande bud |