KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16694449

nr 1669 4449

Etsningar

3 st, Cecilia Haupt (f. 1972), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 25x25-2620

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:56:09

16/12 19:36:56 1      Vinnande bud