KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12409106
nr 1240 9106
Alméry Lobel-Riche
(1880-1950), Frankrike
Etsningar, 2 st. (1880-1950)signerade. Motivet: 22,5x15, 5 + 23,5x16,5
Alméry Lobel-Riche, fransk bildkonstnär född 1880, död 1950.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:53:57
100 kr
250 kr
Alméry Lobel-Riche
Läs mer om Alméry Lobel-Riche