KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12156124
nr 1215 6124
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Etsningar, 4 st, Signerade i plåten, Kustlandskap & stadsmotiv. Motivet: 88x11,5 10x8 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:20:10
30/10 23:33:39
30/10 23:39:43
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt