KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10906609
nr 1090 6609
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Etsningar, 2 st, Akvarellerade, Jorgo Krallis (f. 1937), 16/90 & 116/180, bladets mått: 60x50
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:46:56
17/2 19:27:04
700 kr
19/2 18:00:29
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis