KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12411397
*
nr 1241 1397
Etsning
Yoshio Nakajima, 20x15
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2019
kl 20:03:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/3 17:20:38
1
100 kr
14/3 22:19:26
2
200 kr
17/3 15:10:29
3
200 kr
17/3 15:10:29
2
200 kr (Budbetjänt)
17/3 15:10:49
3
500 kr
17/3 18:18:40
1
300 kr
17/3 18:18:40
3
350 kr (Budbetjänt)
18/3 10:58:07
4
600 kr
18/3 13:59:19
1
700 kr
18/3 15:10:10
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik yoshio nakajima
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:20
-
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:37
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:47
*
Etsning
Läs om budbetjänten
nr 1241 1397
Etsning
Yoshio Nakajima, 20x15
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/3 17:20:38 | 1 | 100 kr |
| 14/3 22:19:26 | 2 | 200 kr |
| 17/3 15:10:29 | 3 | 200 kr |
| 17/3 15:10:29 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 17/3 15:10:49 | 3 | 500 kr |
| 17/3 18:18:40 | 1 | 300 kr |
| 17/3 18:18:40 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 18/3 10:58:07 | 4 | 600 kr |
| 18/3 13:59:19 | 1 | 700 kr |
| 18/3 15:10:10 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik yoshio nakajima
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:20 -
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:37 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:47



