KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12332105
nr 1233 2105
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Etsning, "Auktion i Skogstibble". Signerad, daterad -73,7/30. Motivet: 32x39
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:43:40
4/2 16:29:04
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund