KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13636186
nr 1363 6186
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 255/310, "Ã…ska". Motivet: 15x26cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:12:17
28/11 10:06:45
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm