KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14797156
nr 1479 7156
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, "Liljeholmsbron". Stämpelsignerad, numrerad 43/150, (FIB, Folket I Bild). Bildmått: 19x63 cm, yttermått inklusive ram: 37x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:24:42
18/7 15:01:16
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm