KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13385359
nr 1338 5359
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 159/200. Motivet: 34x27 cm
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:45:17
27/7 19:25:44
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig