KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13789360
nr 1378 9360
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Etsning, Vinterhamn. Signerad, daterad -40. Motivet: 32x24, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:47:19
15/2 09:35:41
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson