KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15763209
nr 1576 3209
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Interiör. Signerad, numrerad 69/115. Bildmått: 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:17:51
2/11 18:17:06
100 kr
6/11 20:10:44
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist