KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933135
nr 1193 3135
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, torrnål, Pierrot, PT, signerad. Motivet: 20x13,7
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:28:29
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin