KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14072095

nr 1407 2095

Thelma Aulio Paananen

(f. 1931), Finland

Etsning, Thelma Aulio Paananen (f. 1931), Finland. "Slängkyss". Signerad, numrerad 21/360, daterad 1969. Motivet: 4x5 cm. Motivet: 14x12 cm, oramat löst blad

måndag 5 juli 2021
kl 18:08:21

Thelma Aulio Paananen

Läs mer om Thelma Aulio Paananen