KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14502055
nr 1450 2055
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Etsning, Katarinahissen, Stockholm. Bildmått: 22x30, yttermått inklusive ram: 37x45 cm. Signerad
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:46:07
100 kr
200 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog