KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15816503

nr 1581 6503

Etsning

"Tabell öfver alla nationers nu brukliga flaggor 1805", yttermått inklusive ram. 57x70 cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 november 2023
kl 19:44:31

27/11 19:02:47 1      Vinnande bud