KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10291510
nr 1029 1510
Etsning
Stokholmia, bladets mått: 29x82
Kondition: slitage, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:20:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Etsning
Kondition: slitage, löst blad
nr 1029 1510
Etsning
Kondition: slitage, löst blad
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 4 april 2016 |