KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14099464
nr 1409 9464
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 13x12, yttermått inklusive ram: 28x23 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:19:34
2/8 12:51:48
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind