KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12432141

nr 1243 2141

Stig Borglind

(1892-1965), Sverige

Etsning, Stig Borglind (1892-1965), Sverige. Heidelberg, signerad. Motivet: 17,5x17,5 cm

Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 10:53:11)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 19:57:49

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
24/3 19:11:38 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Borglind

Läs mer om Stig Borglind