KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12432141
nr 1243 2141
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Heidelberg, signerad. Motivet: 17,5x17,5 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:57:49
24/3 19:11:38
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind