KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12432141

nr 1243 2141

Stig Borglind

(1892-1965), Sverige

Etsning, Stig Borglind (1892-1965), Sverige. Heidelberg, signerad. Motivet: 17,5x17,5 cm

Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:57:49

24/3 19:11:38 1      Vinnande bud

Stig Borglind

Läs mer om Stig Borglind