KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15696105
nr 1569 6105
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Akropolis, Signerad. Bildmått: 27x33 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:46:17
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind