KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12376005
nr 1237 6005
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Fåglar, signerad. 1955, bladets mått: 28x18
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:21:17
25/2 18:06:37
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg