KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11334249
nr 1133 4249
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Stig Ã…sberg (1909-1968), 188/310, signerad, motivet: 20x15
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:47:44
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg
nr 1133 4249
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 2 oktober 2017 |
Stig Ã…sberg