KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13732048

nr 1373 2048

Stig-Åke Lund

(f. 1932), Sverige

Etsning, Stig-Åke Lund (f. 1932), Riddarholmen. Signerad, numrerad 20/35, motivet: 32x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:19:11

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig-Åke Lund

Läs mer om Stig-Åke Lund