KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17166096
nr 1716 6096
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 112/375, daterad -80. Bildmått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:43:54
6/8 23:24:46
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage