KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5395637
nr 539 5637
Etsning
Signerad Zorn, badande kvinnor 156x12 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.500 kr
måndag 1 september 2008
3.800 kr
2.600 kr
3.100 kr
3.600 kr
4.200 kr
4.200 kr
4.300 kr
4.400 kr