nr 547 5345
Etsning
Signerad Stig borglind, Döda fåglar, 35x28
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
450 kr |
måndag 20 oktober 2008 kl 17:43:16
| Tid |
Kund |
Bud |
300 kr
400 kr