KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11446240

nr 1144 6240

Etsning

Signerad, motiv från Genève, motivet: 15x21

Utrop:

500 kr

måndag 20 november 2017
kl 20:23:09