KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10134090

nr 1013 4090

Etsning

signerad, Katarinahissen, motivet: 22x30

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2016
kl 20:16:00

17/1 19:25:21 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm