KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9579653
nr 957 9653
Etsning
signerad. Gerell, Hund, "Marx", 1918, motivet: 23, 5 x14
Kondition: fuktskada
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:02:43
27/4 15:11:28
Friedensreich Hundertwasser