KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9893140

nr 989 3140

Etsning

Signerad, EA 3/25, motivet: 34x41

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 oktober 2015
kl 20:12:58