KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9489442
nr 948 9442
Etsning
Signerad, Chartres II, 1964, motivet: 58x45 (fuktskador)
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:14:17
100 kr
Etsning
nr 948 9442
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 16 mars 2015 |