KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11198536
nr 1119 8536
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, signerad. Bertram Schmiterlöw (1920-2002), 44, 50/200, Man till bords vid fönster, motivet: 23x25
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:33:57
13/7 13:15:35
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw